Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

SPECJALISTA DS KADR I PŁAC

Oferta wygasła!

Zakres obowiązków:

  • sporządzenie dokumentacji kadrowej

  • sporządzenie ewidencji czasu pracy

  • sporządzenie list płac i rozliczeń ZUS

  • rozliczanie czasu pracy kierowców

  • dofinansowanie, refundacje oraz wpłaty do PFRON

  • legalizacje pracy cudzoziemców

  • podróże służbowe: Łódź, Sieradz, Wrocław

Wymagane kwalifikacje:

  • bardzo dobra obsługa komputera

  • znajomość obsługi poczty elektronicznej, Excel, edytora tekstów

  • znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego, Płatnik, e-Pfron, SODiR, Tachospeed

  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • prawo jazdy kat „B”i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe o kierunku administracja, ekonomia lub prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • samodzielność i inicjatywa

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność

  • komunikatywność

  • umiejętność utrzymywanie dobrych relacji w zespole

  • miła aparycja, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie uzależnione od stopnia samodzielności i umiejętności organizacji swojej pracy,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju, szkoleń

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • premia i bonusy

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.01.2017, 12:31, zakończenie: 16.02.2017, 08:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

rekrutacja_wielun

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)