Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, gm. Mokrsko, 220 m2, DS-139.

Cena: 355 000 zł / 1

Dom, sprzedaż, gm. Mokrsko, 220 m2, DS-139.

Do sprzedania dom o powierzchni 220 m2  znajdujący się w  gminie Mokrsko. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 3 900 m2 w tym ok 2 000m2 to las.
Budynek piętrowy, wybudowany w 1992 r. Typ dachu: dwuspadowy, pokryty blachą falowaną (1992r.). Konstrukcja domu murowana, zbudowany z pustaka żużlowego.

Dom składa się z trzech kondygnacji w tym :
Na parterze znajdują się 2 słoneczne pokoje, przestronna kuchnia, łazienka z wc, kotłownia oraz schowek.
Pierwsze piętro składa się z: 3 pokoi, łazienki z wc, widnej kuchni i garderoba.
Ostatnia kondygnacja to nieużytkowy strych.

Wszystkie pomieszczenia są o regularnych kształtach, na działce znajduje się także budynek gospodarczy o powierzchni 120m2.
Atutem tej nieruchomości jest lokalizacja oraz pięknie zagospodarowana działka.

Oferta godna polecenia.

Cena ofertowa: 355 000 zł. 
Numer oferty w biurze: DS-139

 

Doradca prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński
Tel.: 790 759 999
Tel.: 790 719 999
biuro@wgn.wielun.pl

Zapraszam na prezentację.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia nieruchomości.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun 

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Dom na sprzedaż, dom w Mokrsku, gm. Mokrsko, dom, dom piętrowy, gm. Mokrsko,  koło Wielunia, Wieluniu, sprzedaż, sprzedaży, budynek, budynek na sprzedaż, dwa pokoje, dwóch pokoi, 3 pokoje, trzypokojowy, pokoje, pokój, sypialnia, wieluńskie, garaż, miejsce parkingowe, miejsce, miejsca, budynek, budynki, piwnica, w pobliżu lasu, w pobliżu rzeki, piwnice, pomieszczenie przynależne, nieruchomości, nieruchomość, kredyt, remont, po remoncie.

Ostatnie zmiany: 29.06.2018 17:45
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 28.04.2016, 15:14, zakończenie: 19.08.2018, 11:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGNDS

Lokalizacja

  • Mokrsko (gmina Mokrsko)