Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, 68 m2, Skomlin, DS-599

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 210 000 zł / 1

INNE OFERTY NA STRONIE www.wgn.wielun.pl


Znajdź nas na: pl-pl.facebook.com/wgn.wielun

 

Do sprzedania  dom wolnostojący  o powierzchni użytkowej około 68 m2 z budynkami gospodarczymi oraz dwoma garażami. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2500 m2  w gm. Skomlin.  Dom parterowy, z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Dom i budynki gospodarcze o powierzchni ok. 300 m2 wybudowane zostały w technologii tradycyjnej. Dom wybudowany z pustaka żużlowego, budynki gospodarcze z cegły.  Dach dwuspadowy, przykryty blachą. Okna drewniane.

Ogrzewanie:brak. Instalacje w domu: rozprowadzony prąd, woda do kuchni, kanalizacja.

Dom składa się z : 3 pokoi, kuchni i korytarza. Brak łazienki i wc.

Cena ofertowa: 210 000 zł

Numer oferty w biurze: DS-599

Zapraszam na prezentację.


Jesteśmy doradcami EXPANDERA. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków oraz koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży oraz załatwienia wszystkich formalności.


Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach:www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun


Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

 

Ostatnie zmiany: 12.10.2017 13:46
Rozpoczęcie: 05.05.2016, 14:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

WGNDS

  790 759 999

Lokalizacja

  • Skomlin (gmina Skomlin)

Lista kategorii