Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoMotoryzacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Naklejki Wieluniak.pl na samochód

Jeśli chcesz pomóc w promocji serwisu, przygotowaliśmy darmowe naklejki na samochód o treści Wieluniak.pl. Można je nakleić zarówno na szybę jak i karoserię samochodu, po ich usunięciu (np. w celu sprzedaży auta w przyszłości) i wyczyszczeniu lakieru nie zostanie żaden ślad.

  • Dostępne kolory: czarny, biały oraz zielony.
  • Dostępne wymiary: 40 x 7 cm oraz 80 x 13 cm.

Kolor naklejki należy dobrać do koloru lakieru (jasny lakier - czarna naklejka, ciemny lakier - biała), na szybie najlepiej widoczny jest kolor biały.

Naklejki można odebrać po wcześniejszym umówieniu się (e-mail: kontakt@wieluniak.pl, tel: 43 656 93 79) przy ulicy Wojska Polskiego i Młodzieżowej w Wieluniu.

Uwaga! Naklejki dostępne są za darmo, serwis Wieluniak.pl pokrywa koszty ich wykonania, prosimy więc: jeśli nie będą odpowiednio wykorzystane (np. samochód będzie w najbliższym czasie sprzedany czy lakierowany), nie narażaj nas na niepotrzebne koszty!

Ostatnie zmiany: 04.10.2018 20:18
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 19.05.2016, 15:35, zakończenie: 25.11.2018, 19:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


wieluniak

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)