Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoOgrodzenia i brukarstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

układanie kostki brukowej i granitowej

BRUKAR to firma specjalizująca się w usługach brukarskich. Nasza firma zajmuje się układaniem kostki brukowej i granitowej, jak i SPRZEDAŻĄ KOSTKI BRUKOWEJ I GALANTERI BETONOWEJ. Jesteśmy w stanie zrealizować całą inwestycje od początku do końca. Od pierwszej fazy, jaką są pomiary i projektowanie poprzez dostarczenie niezbędnych materiałów, a skończywszy na przygotowaniu terenu i ułożeniu kostki

Działamy na terenie miast SIERADZ, ZDUŃSKA WOLA, BŁASZKI, ŁASK, WARTA, ZŁOCZEW oraz pozostałe woj.Łódzkie i nie tylko. Układamy kostkę zarówno z projektów, jak i według Państwa wizji. W kontaktach z klientem staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna.
Największą satysfakcję daje nam zadowolenie klienta!

 

Nasza firma oferuje:

*układanie kostki brukowej i granitowej
*układanie płyt chodnikowych i ażurowych
*ustawianie obrzeży i krawężników
*wykonywanie drenaży i odwodnień
*utwardzanie i zagęszczanie gruntu
*sprzedaż kostki brukowej (atrakcyjne ceny)
*projekty i aranżacja nawierzchni pod ogrody i nie tylko...

 

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ WYSTAWKI Z KOSTKI BRUKOWEJ ATRAKCYJNE CENY!!!
GWARANCJA NA WYKONANE PRACE!
TEL. 609-184-047

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 07.06.2016, 13:09, zakończenie: 28.02.2018, 17:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Kostkabrukowa

  609 184 047

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Lista kategorii