Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, Wierzchlas, 100 m2, DS-629.

Cena: 310 000 zł / 1

Dom, sprzedaż, Wierzchlas, 100 m2, DS-629.

Do sprzedania dom  posadowiony na działce o powierzchni 16 542 m2 (1,6542 ha). Dom o powierzchni 100 m2  położony jest w Gminie Wierzchlas, woj. Łódzkim.  Nieruchomość stanowi gospodarstwo rolne. Na działce znajduje się dommieszkalnymurowana stodoła  oraz trzy blaszane garaże wolnostojące. .

Dom jest obiektem parterowym, częściowo podpiwniczonym ze strychem. Dom wybudowany z pustaka żużlowego, przykryty dachem jednospadowym oraz blacho-dachówką.

Ściany zewnętrzne domu  ocieplono styropianową warstwą izolacyjną.
Ogrzewanie węglowe ( wiek pieca 4 lata) oraz dodatkowe - elektryczne. Kotłownia znajduje się w piwnicy.

W domu znajdują się następujące pomieszczenia:
- piwnica pod częścią domu w której znajduje się kotłownia;
- parter: salon,dwie sypialnie, hol, kuchnia, łazienka z wc.
- poddasze nieużytkowe
Ogrodzenie: brak
Obszar uzbrojony jest w wodociąg, linię energetyczną. Dodatkowo na działce znajduje się studnia głębinowa. Dom posiada szambo oraz instalacje telekomunikacyjną.

Cena ofertowa: 310 000 zł

Numer oferty w biurze: DS-629

Zapraszam na prezentację.


Jesteśmy doradcami EXPANDERA. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków oraz koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży oraz załatwienia wszystkich formalności.


Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach:www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun


Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Ostatnie zmiany: 06.02.2018 10:20
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 22.06.2016, 17:45, zakończenie: 11.04.2018, 14:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

WGNDS

  790 759 999

Lokalizacja

  • Wierzchlas (gmina Wierzchlas)

Lista kategorii