Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, gm. Pątnów, 110 m2, DS-691.

Cena: 299 000 zł / sztukę

Dom, sprzedaż, gm. Pątnów, 110 m2, DS-691.

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m2 posadowiony na działce o powierzchni 11 400 m2  w gm. Pątnów. Dom parterowy, ze strychem nieużytkowym, możliwym do zagospodarowania. Budynek jednokondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom wybudowany w 1971 r. w technologii tradycyjnej, z cegły. Budynek posiada szczelinę dylatacyjną. Dach dwuspadowy, przykryty onduliną w 2005 r. Okna w większości PCV, wymienione w 2015 r. (w ganku drewniane). Ogrzewanie: uniwersalny piec c.o. na węgiel i miał (wymiana w 2004 r.). Ciepła woda z bojlera elektrycznego i pieca c.o. W budynku instalacje elektryczne miedziane. W łazience i przedpokoju wymienione instalacje hydrauliczne. W budynku instalacja wodna, elektryczna, siłowa, telefoniczna oraz szambo.  W planach założenie kanalizacji.

W kubaturze budynku jednostanowiskowy garaż.

Na parterze znajdują się:

- kuchnia,

- 3 pokoje,

- łazienka z wc

- przedpokój,

- ganek.

W piwnicy znajduje się garaż , kotłownia oraz inne pomieszczenia.

Umeblowanie do uzgodnienia.

Dom posadowiony na działce o powierzchni 11 400 m2 o szerokości około 20 m. Łączna powierzchnia sprzedawanych działek wynosi 25 700 m2. Działki o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, w części ogrodzona oraz zagospodarowana, liczne nasadzenia, drzewa owocowe. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy (stodoła oraz inne zabudowania gospodarcze) i dwustanowiskowy garaż betonowy. Stan techniczny zabudowań gospodarczych dobry.

Nieruchomość umiejscowiona w atrakcyjnej lokalizacji, w ciągu licznych zabudowań jednorodzinnych, oddalona od Wielunia o około 8,5 km. W pobliżu punkty użyteczności społecznej, szkoła, kościół, sklepy.

Oferta godna polecenia.

Cena: 299 000 zł

Numer oferty w biurze: DS-691
Zapraszam na prezentację.
Jesteśmy doradcami EXPANDERA. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków oraz koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży oraz załatwienia wszystkich formalności.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Doradca prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński 
Tel.: 790 719 999 
Tel.: 790 759 999

biuro@wgn.wielun.pl

 

 

 

Ostatnie zmiany: 06.02.2018 10:19
Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 08.09.2016, 16:39, zakończenie: 20.07.2018, 13:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGNDS

Lokalizacja

  • Pątnów (gmina Pątnów)