Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlaneOkna i parapety). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Piana montażowa 65 l

Oferta wygasła.

Cena: 20 zł / sztukę

JANPOL mieszalnia tynków
...u nas najlepsze marki w najlepszej cenie!!!

 

PIANA BOSMAN LUX 65L

Piana Bosman LUX jest jednoskładnikową, uszczelniająco-montażową pianą poliuretanową twardniejącą pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Czas skórkowania 20 minut a pełnego twardnienia 12 godzin. Piana Bosman ma doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych, za wyjątkiem pilietylenu, silikonu, polistyrenu. Stwardniała piana może być przycinana, szlifowana, tynkowana i malowana, należy ją jednak chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Piana Bosman zalecana jest szczególnie do osadzania drzwi i okien. Dzięki doskonałej rozszerzalności wnika we wszelkie pory i zagłębienia, umożliwiając pełne uszczelnienie i izolację. W budownictwie znajduje szerokie zastosowanie m.in przy: przy wypełnianiu i izolowaniu przepustów kablowych, rurowych, przy izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, do wygłuszania i uszczelniania ścian działowych oraz kabin samochodowych i łodzi, do łączenia i uszczelniania prefabrykowanych elementów drewnianych w budownictwie szkieletowym.

Przed użyciem należy trzymać pojemnik z pianą przynajmniej 24 godziny w temp. pokojowej. Stosować w temp. otoczenia od+5°C do +25°C. Przed aplikacją mocno wstrząsnąć pojemnikiem przez 15 sekund, nakręcić pistolet na pianę. W trakcie pracy trzymać pojemnik do góry dnem. Nakładanie piany musi być poprzedzone zwilżeniem podłoża, na koniec świeżą piankę spryskać wodą. Powierzchnie muszą być czyste, wolne od kurzu, tłuszczów i pyłu. Sąsiadujące powierzchnie zabezpieczyć za pomocą taśmy. Podczas wzrostu pianka zwiększa swoją objętość około 2,5 raza. Do czyszczenia pistoletu i usuwania świeżej, nieutwardzonej piany używać CZYŚCIKA BOSMAN. Stwardniałą pianę można usunąć tylko w sposób mechaniczny. Wypełnione szczeliny chronić przed nasłonecznieniem. Przechowywać i transportować w pozycji
stojącej. Przewozić w bagażniku samochodu- nigdy w kabinie pasażera.

Zużycie:

900ml - 65 l

Więcej szczegółów technicznych, wraz z konkretną ofertą przedstawi nasz handlowiec.

 

Oferujemy również:
tynki strukturalne mozaikowe, farby, kleje
bramy garażowe, przemysłowe
okna PCV, drewniane
rolety zewnętrzne
drzwi zewnętrzne, wewnętrzne
napędy garażowe, ogrodzeniowe
ogrodzenia


Kontakt:
Janpol
Ruszków 7, 98-275 Brzeźnio
godziny otwarcia pn-pt 8-16
tel 792-96-98-96
email: janpol526@wp.pl
www.janpol.biz

 

 

 

 

Ostatnie zmiany: 17.01.2018 08:15
Rozpoczęcie: 12.01.2017, 19:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

janpol526

  792 969 896

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy dowóz. Płatność gotówką.

Lista kategorii