Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprawdzenie i nabijanie hydroakumulatorów

Oferta wygasła.

Nabijanie Hydroakumulatorów

DIAGNOSTYKA HYDROAKUMULATORÓW AZOTOWYCH
Świadczymy usługę sprawdzenia i nabijania hydroakumulatorów azotowych.

Hydroakumulatory azotowe występują w żurawiach samochodowych przede wszystkim w zawieszeniu podwozia. To dzięki nim uzyskuje się płynność, amortyzację oraz tłumienie drgań wywołanych nierównościami podłoża podczas jazdy.

Podstawowy objaw spadku ciśnienia azotu lub uszkodzenia membrany w hydroakumulatorach to usztywnienie się podwozia, co może skutkować natępującymi usterkami:
- szybsze zużycie opon
- uszkodzenie siłowników podwozia
- szybsze zużycie drążków reakcyjnych, końcówek drążków kierowniczych, łożysk piasty i innych elementów wchodzących w skład zawieszenia pojazdu

Zaleca się raz na 3 lata dokonać przeglądu hydroakumulatorów w celu naładowania azotem do prawidłowego ciśnienia. Uszkodzone hydroakumulatory należy wymienić.

KARMAX
Karol Miśkiewicz
669 080801
WWW.KARMAX.COM.PL

Ostatnie zmiany: 19.10.2017 07:15
Rozpoczęcie: 18.04.2017, 08:08

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

KarolMiskiewicz

  669 080 801

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Lista kategorii