Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe z poddaszem). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, Mała Wieś, 2 pokoje, DS-763.

Oferta wygasła.

Cena: 230 000 zł / sztukę

Dom, sprzedaż, Mała Wieś, 2 pokoje, DS-763.

Do sprzedania dom w miejscowości Mała Wieś, powiat wieluński. Dom jednokondygnacyjny, o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 posadowiony na działce o powierzchni 7 700 m2 o szerokości około 49 m. Dom parterowy, wybudowany w 1965 r., z poddaszem nieużytkowym, możliwym do zagospodarowania. Typ dachu: dwuspadowy.

Konstrukcja domu murowana, dom zbudowany z cegły. Możliwość aranżacji wnętrza wedle własnych potrzeb oraz upodobań.

Dom składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, przedsionka, strychu i piwnicy z kotłownią. Na posesji znajdują się: dwa garaże oraz budynki gospodarcze.

Uzbrojenie: woda, prąd z siłą na działce.

Głównym atutem działki jest jej położenie. Mieści się w niedalekiej odległości od lasów oraz z bezproblemowym dostępem do rzeki. Na działce znajduje się również zamieszkałe gniazdo bocianie.

Dom posadowiony w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej o podobnym charakterze oraz innych niezabudowanych działek. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo atrakcyjna okolica. Bezproblemowy dojazd do Wielunia. Dom zlokalizowany 25 km od Wielunia i 15 km od Osjakowa.

Cena ofertowa: 230 000 zł.

Numer oferty w biurze: DS-763.

Zapraszam na prezentację.

Doradca prowadzący ofertę:

Tomasz Brzeziński

Tel.: 790 759 999

Tel.: 790 719 999

biuro@wgn.wielun.pl

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia nieruchomości.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Dom na sprzedaż, dom w Wieluniu, gm. Wieluń, w Wieluniu, dom, dom parterowy, Wieluń, Wielunia, Wieluniu, sprzedaż, sprzedaży, budynek, budynek na sprzedaż, dwa pokoje, dwóch pokoi, 3 pokoje, trzypokojowy, 4cztery pokoje, pokój, sypialnia, wieluńskie, garaż, miejsce parkingowe, miejsce, miejsca, budynek, budynki, piwnica, w pobliżu lasu, w pobliżu rzeki, piwnice, pomieszczenie przynależne, nieruchomości, nieruchomość, kredyt, remont, po remoncie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 10.05.2017, 17:15, zakończenie: 01.03.2019, 12:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGNDS

  790 [pokaż]

Lokalizacja

  • Mała Wieś (gmina Konopnica)