Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Oferta wygasła.

Użyczę Unijny Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy  na zasadzie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej.
Wymagany jest do uzyskania licencji/zezwolenia przewoźnika drogowego lub w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy. Cena do uzgodnienia.

 

Podejmę współpracę z Firmami, użyczając swoją wiedzę i kompetencje wynikające z uzyskanego certyfikatu oraz studiów, gdyż jestem magistrem logistyki w zarządzaniu i inżynierem w transporcie drogowym. Pomogę przygotować dokumenty w celu uzyskania zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.

 
Pobieram dane z kart kierowcy i tachografu cyfrowego, dokonuję analizy danych z karty kierowcy z ostatnich 28 dni i sporządzam raporty naruszeń. 
Wszelkie szczegóły do ustalenia telefonicznie 691 301 543

Ostatnie zmiany: 20.12.2017 20:15
Rozpoczęcie: 30.07.2017, 15:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

1969

  691 301 543

Lokalizacja

  • cała Polska

Lista kategorii