Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Obiekt, sprzedaż, Wieluń, 111,35 m2, DS-654.

Cena: 250 000 zł / 1

Obiekt, sprzedaż, Wieluń, 111,35 m2, DS-654.

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, dwukondygnacyjny usytuowany w Wieluniu na os. Stare Sady o powierzchni użytkowej 111,35 m2 z wejściem bezpośrednio z ulicy oraz z tyłu budynku.

Na parterze obiektu znajduje się lokal o łącznej powierzchni 58,12 m2 wraz pomieszczeniem socjalnym oraz wc. Lokal składa się z sali sprzedażowej, wc oraz zaplecza socjalnego. Możliwe przeznaczenie lokalu: handel, usługi, biuro, gastronomia i inne.


Na piętrze budynku znajduje się część mieszkalna o powierzchni 53,23 m2. Mieszkanie składa się z: kuchni, 2 pokoi, garderoby, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Lokal oraz mieszkanie nieumeblowane. Możliwość nabycia umeblowania lokalu wraz z klimatyzacją i systemem alarmowym za dodatkową opłatą.

Ogrzewanie miejskie. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna oraz siłowa. Lokal odpowiednio zabezpieczony: alarm, kraty oraz szyby antywłamaniowe. Okna PCV.

Ze względu na przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość zmiany funkcji budynku. Użytkowanie wieczyste gruntu.


Bardzo dogodna lokalizacja obiektu. W pobliżu punkty handlowo usługowe oraz duży ruch pieszy. Teren wokół budynku utwardzony kostką brukową z licznymi miejscami parkingowymi. Budynek modernizowany, charakteryzuje się dobrym stanem technicznym.

Cena: 250 000 zł
Numer oferty w biurze: DS-654

Zapraszam na prezentację.
Tomasz Brzeziński
Tel.: 790 719 999
Tel.: 790 759 999
biuro@wgn.wielun.pl

Jesteśmy doradcami EXPANDERA. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków oraz koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży oraz załatwienia wszystkich formalności.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach:www.wgn.wielun.pl.
Jesteśmy także na FB/wgn.wielun

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Ostatnie zmiany: 24.04.2018 11:03
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 18.08.2017, 14:36, zakończenie: 03.06.2018, 14:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGNDS

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)