Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

LOVE litery napis LED dekoracja sali weselnej

Mamy do wynajęcia litery-napis L O V E 3D z podświetleniem led sterowany pilotem z kilkoma trybami świecenia a mianowicie może on zmieniać płynnie lub dynamicznie kolory albo świecić w jednym wybranym kolorze np. białym. Napis ma wysokość 1 metra i szerokość 4 metrów można go ustawić na sali weselnej przed stołem państwa młodych albo w innym miejscu sali weselnej bądź holu.
Napis L O V E jest też wykorzystywany do celów ślubnej sesji zdjęciowej np. w plenerze stanowi on znakomity rekwizyt do robienia zdjęć dla fotografa.
Koszt wynajmu napisu na to 350zł

W razie jakichkolwiek pytań lub uzgodnienia terminu wynajmu proszę o kontakt

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 26.04.2019 13:05
Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 19.10.2017, 10:42, zakończenie: 26.05.2019, 13:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotooczko

  533 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • www.fotooczko.pl