Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, Czarnożyły, 3 pokoje, DS-792.

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 185 000 zł / dom

Dom, sprzedaż, Czarnożyły, 3 pokoje, DS-792.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Do sprzedania dom w trakcie budowy w Czarnożyłach , gmina Czarnożyły. Dom jednokondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 84,65 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2 o szerokości około 22 m. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2017 r.

Typ dachu: dwuspadowy, pokryty dachówką betonową firmy BRAS w 2017 r. Konstrukcja domu murowana, dom zbudowany z cegły max. Budynek w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Możliwość aranżacji wnętrza wedle własnych potrzeb oraz upodobań.

Na parterze znajduje się : salon , 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, korytarz, spiżarnia, wiatrołap oraz kotłownia.
Poddasze użytkowe do adaptacji o powierzchni użytkowej: 89,94 m2

Uzbrojenie: woda, prąd i siła są w ulicy. Rozprowadzona tylko instalacja elektryczna i wodnokanalizacyjna. Projekt przydomowej oczyszczalni.

Dom posadowiony w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych o podobnym charakterze oraz innych niezabudowanych działek. Dojazd drogą asfaltową i kawałkiem (200 m) utwardzoną. Bardzo atrakcyjna i bezpieczna okolica. W niedalekiej odległości szkoła podstawowa, sklepy i ośrodek zdrowia. Bezproblemowy dojazd do Wielunia, dom zlokalizowany w odległości około 8 km od Wielunia.

Oferta godna polecenia.

Cena ofertowa: 185 000 zł.
Numer oferty w biurze: DS-792

Doradca prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński
Tel.: 790 759 999
Tel.: 790 719 999
biuro@wgn.wielun.pl

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.
Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia nieruchomości.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Dom na sprzedaż, dom w Czarnożyłach, gm. Czarnożyły, Czarnożyły, w Czarnożyłach, dom, dom parterowy, powiat Wieluński, koło Wielunia, przy Wieluniu, sprzedaż, sprzedaży, budynek, budynek na sprzedaż, dwa pokoje, dwóch pokoi, 3 pokoje, trzypokojowy, 4 cztery pokoje, pokój, sypialnia, wieluńskie, garaż, miejsce parkingowe, miejsce, miejsca, budynek, budynki, piwnica, w pobliżu lasu, w pobliżu rzeki, piwnice, pomieszczenie przynależne, nieruchomości, nieruchomość, kredyt, remont, po remoncie.

Ostatnie zmiany: 24.04.2018 10:30
Rozpoczęcie: 06.11.2017, 16:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGNDS

Lokalizacja

  • Czarnożyły (gmina Czarnożyły)