Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Koordynator projektów

Oferta wygasła.

Witam!

Nazywam się Kamil Kwiatosiński i chciałbym zaoferować fajną, ale i wymagającą pracę.

Ogłoszenie jest inne niż wszystkie, ale szukam właśnie osób innych niż wszystkie. Staram się, żeby w VICTORES też było inaczej niż wszędzie. Chętnie dobrym pracownikom płacę dużo więcej niż Państwo nakazuje i dbam pod każdym względem o cały zespół. Najważniejszy jest zadowolony pracownik. Dopiero zadowolony pracownik ma sprawić, że zadowolony jest klient, a firma rośnie w siłę.

Wystarczy mieć TRZY główne cechy:
SKRUPULATNOŚĆ, bo drobne błędy dużo kosztują i zawsze wtedy przykro całemu zespołowi, a zespół mamy naprawdę zabawny! 
TERMINOWOŚĆ, bo sam nie cierpię na nic czekać i dlaczego na cokolwiek miałby czekać mój partner handlowy. 
I najważniejsze... THINKING! Swoją drogą angielski, niemiecki się przydadzą, choć znajomość tylko, ale dobrego polskiego to też spory walor. Sam mam w poważaniu modne Project manager, skoro tak pięknie brzmi Koordynator projektów.

Czym się zajmujemy? Przede wszystkim realizujemy projekty kompleksowych wyposażeń obiektów publicznych - szkół, szpitali, domów seniora itd. Dostarczamy meble, AGD-RTV, komputery, sprzęt rehabilitacyjny, sportowy, łazienkowy i wiele innych. Zapraszamy wszystkich, którzy otarli się o te branże, ale i wszelkie inne handlowe. Przydałby nam się na pewno ktoś z branży komputerowej. Zapewnimy dodatkowo odpowiednie szkolenia u naszych dostawców. Specjalizujemy się także w projektach na dostawy zabawek i materiałów dydaktycznych do przedszkoli oraz żłobków i co ciekawe nie tylko Panie odnajdują się w tych branżach.

Co jeszcze w wielkim skrócie? Wypełnianie formularzy ofert, zamówień i innych, klikanie w excelu, skrzynki mailowe i telefony się grzeją, ale to raczej miłe konwersacje z naszymi dostawcami i klientami. Do tego spoooro szukania... Najpierw produktów dla naszych klientów, później dostawców tych produktów. Oczywiście wszystkiego tego nauczymy, a cały zespół pomoże w tym, aby jak najszybciej wdrożyć się w nasz system pracy.

Masz wrażenie, że to może być miejsce dla Ciebie? Wyślij tylko list motywacyjny, max. 3000 znaków (to ciut więcej niż to ogłoszenie). Napisz co, jak, dlaczego, że teraz chcesz dołączyć do nas i dlaczego to właśnie Tobie mamy uwierzyć, że już wkrótce będziesz najlepszy w zespole. Nie ma limitu stanowisk. Zatrudnię każdą osobę, która złoży taką obietnicę i przekona nas, że to nie są puste słowa.

Wyłącznie listy proszę wysyłać na adres biuro@victores.pl. 

Pamiętajcie o aktualnej klauzulce (sic!).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ostatnie zmiany: 02.09.2018 14:15
Rozpoczęcie: 13.03.2018, 22:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Victores

Lokalizacja

  • Ostrówek (gmina Ostrówek)