Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Koordynator projektów Dział Dydaktyka i Zabawki

Oferta wygasła.

Witam ponownie poszukujących swojej drogi na rynku pracy!

W związku z tym, że osoby, które dołączyły do nas we wcześniejszym naborze mocno rozpędziły VICTORES, szukamy kolejnych fajnych ludzi, którzy zechcą dołączyć do naszego zespołu! Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Koordynatora projektów w Dziale Dydaktyka i Zabawki.

Poszukujemy osób miłych w obyciu, zaradnych, rezolutnych, pewnych siebie i przede wszystkim odpornych na wyzwania, których wiele pojawia się w pracy handlowej.

Czym się zajmujemy? Przede wszystkim realizujemy projekty kompleksowych wyposażeń obiektów publicznych - żłobków, przedszkoli, szkół, domów seniora, domów pomocy społecznej itd. Dostarczamy sprzęt dydaktyczny, zabawki, meble, sprzęt AGD-RTV, komputery, sprzęt rehabilitacyjny, sportowy, łazienkowy i wiele innych.

Osoby pracujące na stanowisku Koordynatora projektów sporządzają oferty dla naszych kontrahentów – podmiotów z sektora publicznego oraz realizują pozyskane zamówienia poprzez zakup niezbędnych towarów i usług, skoordynowanie dostawy oraz przeprowadzenie odbioru. Rzecz jasna wszystkiego uczymy, a w pracy sprawdzą się nawet osoby, które nie mają żadnego doświadczenia, ale mieć będą odpowiednie cechy osobowości.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 13.03.2018, 22:12, zakończenie: 23.01.2019, 10:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Victores

  433 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrówek (gmina Ostrówek)