Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pomoc w pisaniu a nie kopiowanie! RABATY

Oferta wygasła.

 

 

Oferujemy pomoc w stworzeniu twojej własnej autorskiej pracy magisterskiej i innej poczynając od planu pracy kończąc na statystykach i opracowaniach badań. 

Wszystkie prace pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy naukowej. Cena pracy i warunki odbioru zależą od konkretnego tematu pracy i terminu realizacji.

Co nas odróżnia:

NIE KOPIUJEMY!! 

DLA OSÓB Z POLECENIA NIE POBIERAMY ZALICZKI!!

wersja multimedialna pracy,

pełna dyskrecja,

ceny na kieszeń studenta,

spotkania indywidualne w razie potrzeby, 

możliwość odbioru osobistego,

przypisy na każdej stronie,

najnowsze spisy literatury,

sprawdzenie pracy w systemie plagiat,

terminowość,

rabaty.

Świadczone przez nas usługi polegają na realizowaniu zamówienia w zakresie stworzenia materiału, poprawnego w szczególności pod kątem merytorycznym i językowym, w oparciu o ustaloną i zaakceptowaną przez Strony koncepcję (plan opracowania). Cena obejmuje raport antyplagiatowy. Gwarantujemy bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, osobisty gdy Państwo wyrażają na to chęć. Specjalne promocje 10% dla osób broniących się w czerwcu i lipcu o szczegóły proszę pytać mailowo bądź telefonicznie.

 

Tel. 570164710    mail: niedlaplagiatu@wp.pl

Ostatnie zmiany: 09.05.2018 02:15
Rozpoczęcie: 09.04.2018, 01:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


niedlaplagiatu

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)