Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka zabudowana w Okalewie blisko Wielunia

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 2:
Wystawiający zobowiązany jest do wskazania lokalizacji w formularzu wystawiania ofert w polu "Lokalizacja odbioru towaru" z dostępnej listy powiatów, gmin i miejscowości (...) (w przypadku nieruchomości jest to równoznaczne z jej umiejscowieniem (...)).

Prosimy wystawić ofertę ponownie z poprawnie oznaczoną lokalizacją.
Cena: 122 000 zł / sztukę

Sprzedam działkę budowlaną 22 ary z siedliskiem położona w gminie Ostrówek, w Okalewie.

Działka posiada budynek mieszkalny w konstrukcji drewnianej, budynek gospodarczy z garażem, stodołę. Działka posiada urządzoną zieleń, drzewa owocowe.

Dostęp bezpośredni z drogi asfaltowej. Podłączone media: energia, woda. Dodatkowo na działce studnia. Kanalizacja odprowadzana do szamba.

Działka zabudowana bezpośrednio sąsiaduje z 2 niezabudowanymi po 22 ary.

Blisko Wielunia - 16 km.

Szerokość działki 28 m, długość ok. 79m.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 03.02.2019, 18:47, zakończenie: 06.09.2019 16:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Stefan_mk

  698 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)