Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoMurarstwo, tynkarstwo i ocieplanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TYNKI MASZYNOWE .

Wykonujemy  tynki maszynowe GIPSOWE TWARDE nadające się pod malowanie.Oraz CEMENTOWO -WAPIENNE  zacierane mechanicznie  z gotowej masy workowanej, najlepszych producentów .  Do naszych prac należy =     zabezpieczenie okien i drzwi przed zabrudzeniem , = wklejenie przyokiennych listew dylatacyjnych, =  ustawienie narożników, = gruntowanie , = wykonanie tynków, = posprzątanie po sobie i zostawienie budowy gotowej do dalszych prac .  Dbamy o estetykę i dokładne wykonanie zlecenia. Pracujemy szybko , sumiennie i terminowo.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 09.11.2019 22:00
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 16.02.2019, 08:50, zakończenie: 09.12.2019, 22:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


tynkarz123

  572 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)