Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Szkolenia Barberskie

Oferta wygasła.

Witam wszystkich bardzo serdecznie, nazywam się Przemysław Kaźmierczak i jestem edukatorem Akademi Barberingu. Oferuję szkolenia prywatnie dla osób rozpoczynających pracę z usługami męskimi jak i dla grup zaawansowanych, moja oferta jest skierowana do ludzi chcących posiąść umiejętności manualne i techniczne a nie tylko teoretyczne.... Szkolenie odbywa się indywidualnie pracując na modelu zorganizowanym w własnym zakresie w swoim salonie. Więcej informacji udzielamy w kontakcie telefonicznym.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 13.03.2019, 07:49, zakończenie: 12.04.2019, 08:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Kazmierczak01

  665 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska