Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator CNC

Oferta wygasła!

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta - z branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategicznego dostawcy konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów – poszukujemy:

Operatorów CNC

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

· Obróbka konstrukcji stalowych mocowanych w oprzyrządowaniu i/lub stole obrabiarki.

Wymagania:

· Min. roczne doświadczenie w pracy na maszynach typu wytaczarka stołowa lub płytowa ze sterowaniem numerycznym, np. typ WRF, WHN,

· Obsługa maszyn do obróbki skrawaniem z systemem sterowania Hidenhain i/lub Sinumerik,

· Umiejętność czytania rysunku technicznego (tolerancje wymiarowe, znaki obróbcze),

· Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka, mikrometr),

· Znajomość stosowanych narzędzi użytkowanych podczas procesu obróbki mechanicznej oraz ich prawidłowego doboru,

· Umiejętność ustawiania detalu/konstrukcji na stole obrabiarki, rozłożenia naddatków,

· Umiejętność modyfikacji programów obróbczych,

· Uprawnienia do sterowania suwnicy z poziomu zero (sterowanie radiowe).

Oferujemy:

· Umowę o pracę,

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)

na adres:

k.zuk@impel.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operatora CNC

oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90 – 368), przy ul. Sienkiewicza 85/87.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 18.03.2019, 12:10, zakończenie: 01.05.2019, 10:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

KasiaSanpro

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)