Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE (FOTOWOLTAIKA)

Oferta wycofana (nieaktualna)!

OBOWIĄZKI

– Pozyskiwanie nowych Klientów
– Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
– Realizacja wyznaczonych zadań
– Bieżąca analiza rynku
– Raportowanie pracy
– Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

WYMAGANIA

– Wysokie zdolności interpersonalne
– Umiejętność szybkiego odnajdywania się w nowych sytuacjach
– Bardzo dobra organizacja pracy własnej
– Znajomość pakiet MS Office (Word i Excel)
– Umiejętności analityczne
– Silna motywacja do pracy
– Szybka przyswajalność nowych informacji
– Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

– Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.

– Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

– Samochód firmowy za wyniki

– Ciekawą i pełną wyzwań pracę

– Możliwość rozwoju zawodowego

– Pakiet MultiActive

– Przyjazną atmosferę

– Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy *prowizja

– Praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacjina adres sebastian.kolek@ideaenergy.pl w tytule wpisując imię, nazwisko.

Szkolenie już na początku kwietnia!!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 20.03.2019, 09:53, zakończenie: 16.04.2019 18:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

ideaidea

 666 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska