Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wyobraź sobie,że dla nauczycieli... Ćwicz rozwi

Oferta wygasła.

Cena: 40 zł / zł

Sprzedam super książeczkę " Wyobraź sobie, że ..." -
ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie uczniów. Zbiór 100 ćwiczeń służących doskonaleniu nauczania, pomocne w kształceniu kompetencji uczniów. Książeczka dla nauczyciela gotowe narzędzie nauczania. Może być wykorzystywane na lekcjach różnych przedmiotów, na różnych poziomach nauczania. Ćwiczenia zawierają informacje dotyczące czasu jego trwania, sposobu organizacji i wyposażenia klasy. Zapraszam. Wysyłka zwykłym priorytetem koszt 5 zł.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 24.04.2019, 12:31, zakończenie: 06.06.2019, 19:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


krisw25

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)