Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

FOTOWOLTAIKA! JAK NIE PŁACIĆ ZA PRĄD.

Oferta wygasła.

Masz dość ciągłych podwyżek cen prądu?

Chcesz większej niezależności i wolności finansowej?

Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną!

SITARSKY INVESTMENTS - jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w realizacji instalacji fotowoltaicznych dla domów i firm, jak również wielkoobszarowych farm słonecznych na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu projektowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznych na budynkach. 

Elektrownia słoneczna? To nic nie kosztuje!

Czy wiesz, że odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala zredukować rachunki za prąd niemal do zera, a dzięki atrakcyjnym wariantom finansowania Twój domowy budżet nie ulega zmianie? Koszt inwestycji zwraca się w ciągu kilku lat, a potem tylko zarabiasz!

Nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj się z nami!

SITARSKY INVESTMENTS

ul. Armii Krajowej 24B

98-200 Sieradz

Tel. +48 502 777 450

mail: info@sitarsky.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 27.05.2019, 12:47, zakończenie: 26.06.2019, 12:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SitInv

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • mail: info@sitarsky.pl