Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

oligofrenopedagog pedagog specjalny

Oferta wygasła!

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Odkrywcy Wiedzy”

zatrudni do swojej placówki w Wieluniu:

Oligofrenopedagoga/Pedagoga specjalnego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przejrzyste warunki zatrudnienia: umowa o pracę, 3 miesięczny okres próbny,
  • pełny etat,
  • bogaty pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie, comiesięczne dofinansowanie do przedszkola/żłobka dzieci pracowników, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników),
  • możliwość rozwoju - dofinansowanie do szkoleń,
  • bogate zaplecze dydaktyczne,
  • wsparcie metodyczne,
  • konsultacje ze specjalistami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, wymagane kierunki: oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna z uprawnieniami do pracy z dziećmi autystycznymi, z zespołem Aspergera lub innymi zaburzeniami, możliwość zatrudnienia studenta wyżej wymienionego kierunku,
  • znajomości pedagogiki Marii Montessori,
  • umiejętności prowadzenia dokumentów IPET itp.,
  • pogodnego usposobienia,
  • zaangażowania oraz kreatywnego, nieszablonowego myślenia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Główne zadania na danym stanowisku:

  • praca indywidualna z dziećmi niepełnosprawnymi (z autyzmem),
  • praca z dziećmi w grupie,
  • prowadzenie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych,
  • tworzenie dokumentacji IPET,
  • współpraca z rodzicami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 09.07.2019, 11:43, zakończenie: 08.08.2019, 11:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

skoczen_marta

 668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)