Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kominy, Kwasowanie kominów, Naprawa

Masz problem ze swoim kominem? ZADZWOŃ!!!! Na pewno pomożemy

Zajmujemy się kompleksową budową i montażem wszelkich systemów kominowych, wentylacyjnych. Wykonujemy usługi „kwasowania” nieszczelnych i przestarzałych systemów dymowych. Instalujemy systemy kominów metalowych izolowanych, jak i kominów koncentrycznych do urządzeń gazowych. Krzywy komin? Posiadamy w ofercie systemy elastyczne dostosowujące się do krzywizny komina. Na pomiarach dobieramy możliwie jak największą średnicę do każdego systemu (kwadrat, prostokąt, koło, owal). Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeróbki trójników i wyczystek w kominach ceramicznych. Doradzamy i montujemy systemy wentylacji nawiewno- wywiewnej oraz nasady kominowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami z całej Polski i Europy. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom wykonujemy nasze prace kompleksowo. Wykłujemy, zamurujemy, a na koniec po sobie posprzątamy.

www.naprawa-kominow.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.04.2021 09:23
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 21.03.2020, 13:47, zakończenie: 03.10.2021, 15:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rakusm

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)