Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik Produkcji

Oferta wygasła!

Patrol Group jest firmą produkcyjną z branży tworzyw sztucznych. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

- proste prace produkcyjne

-montaż produktów

- dbałość o ład i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

- zdolności manualne,

- gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany),

- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

- gwarancja zatrudnienia na umowę o pracę długoterminową,

- praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

- darmowe dojazdy do pracy,

- prywatna opieka medyczna,

- dofinansowanie do karty MultiSport,

- paczki na święta,

- darmowe posiłki dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

lub dostarczenie do Działu Personalnego: ul. Fabryczna 10, Wieluń,

telefon: 509 211 429

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 12.08.2021, 11:22, zakończenie: 13.10.2021, 09:08

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

RekrutacjaPatrol

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)