Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik dozoru Wieluń + ryczałt za dojazd

Oferta wygasła!

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik dozoru  Wieluń

Opis stanowiska:

- dozór obiektu,

Wymagania:

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

  • wynagrodzenie 3010 brutto + 20 % za godziny nocne, przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych:
  • dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,
  • dofinansowanie do okularów 350 zł,
  • dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
  • możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 25.01.2022, 08:23, zakończenie: 11.03.2022, 11:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

armakrosno2

 785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)