Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

FILMOWANIE WESEL - profesjonalnie HD

Zajmuję się filmowaniem ślubów, wesel i innych imprez okolicznościowych. Jeśli chcą Państwo na dłużej zatrzymać wyjątkowe wspomnienia, trafiliście w dobre miejsce.

Do każdego filmu podchodzę indywidualnie i staram się, aby film był dostosowany do Państwa potrzeb i uwag. Filmuję według życzeń: od przygotowań w Państwa domach, poprzez ślub i szalone zabawy na sali weselnej. Działam głównie w Sieradzu, ale również na terenie całego woj. łódzkiego. 

Dla chętnych proponuję dodatkowe usługi, aby urozmaicić film - np. drugi operator czy filmowanie z powietrza za pomocą drona.

Posiadam uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, gdzie pokażę swoje dotychczasowe prace i odpowiem na wszystkie pytania.

 

telefon: 508-340-365
kontakt e-mail: filmsieradz@gmail.com

Ostatnie zmiany: 06.12.2017 16:41
Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 06.04.2017, 17:22, zakończenie: 27.12.2017, 00:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

FilmHD

  508 340 365

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Lista kategorii