Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom, sprzedaż, gm. Ostrówek, 80 m2, DS-431.

Cena: 219 000 zł / 1

INNE OFERTY NA STRONIE www.wgn.wielun.pl

Dom, sprzedaż, gm. Ostrówek, 80 m2, DS-431.

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 80 m2 umiejscowiony w gm. Ostrówek w odległości 13 km od Wielunia na działce w kształcie prostokąta o pow. 38 241 m2 . Dom parterowy. Dom wybudowany w 1980 r. Dach budynku pokryty dachówką. Konstrukcja domu murowana. Podłączona siła, prąd, telefon, szambo. Ciepła woda z bojlera elektrycznego umiejscowionego w łazience.

Dom składa się z:
-dwóch dużych pokoi,
-małego pokoju,
-kuchni,
-łazienki z wc,
- przedpokoju.

W jednym pokoju na podłodze panele, na ścianach tynki. W dwóch pokojach lentex, na ścianach tynki. W przedpokoju na podłodze terakota, na ścianie tynki. W kuchni na podłodze lentex, na ścianie tynki. W łazience na podłodze lentex, na ścianach tynki. W wyposażeniu: kabina prysznicowa z hydromasażem, umywalka, WC, bojler. Okna PCV. W cenie jest uwzględniona łączna powierzchnia działek o pow. 38 241m2.

Do budynku przynależy pomieszczenie gospodarcze.
Dom częściowo do samodzielnego wykończenia.
Dojazd drogą asfaltową.
Nieruchomość godna obejrzenia.

Cena: 219 000 zł

Numer oferty w biurze: DS-431
Zapraszam na prezentację.

Jesteśmy doradcami EXPANDERA. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków oraz koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży oraz załatwienia wszystkich formalności.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach:www.wgn.wielun.pl.
Jesteśmy także na FB/wgn.wielun

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

 

Ostatnie zmiany: 06.02.2018 10:22
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 11.05.2016, 14:40, zakończenie: 03.08.2018, 14:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGNDS

Lokalizacja

  • Ostrówek (gmina Ostrówek)