Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoArchitektura i geodezja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PROJEKTY BUDOWLANE

Oferta wygasła.

Szanowni Państwo
Zajmuję się projektowaniem wszelkiego rodzaju budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej.
Od wielu lat łącząc pasję z pracą zawodową projektuję i współpracuje przy tworzeniu projektów od koncepcji po projekt wykonawczy.
Przy projektowaniu dokładam wszelkich starań aby piękno i harmonijne wtopienie w otoczenie szło w parze z funkcjonalnością i wygodą użytkowania.
Oferowane przeze mnie projekty poprzedzone są analizą urbanistyczno – architektoniczną oraz realistycznymi wizualizacjami, zawierają także wszelkie opracowania branżowe.
Współpracuję z doświadczonymi projektantami branży konstrukcyjnej, elektrycznej, sanitarnej i drogowej co zapewnia kompleksowe opracowanie oferowanych przeze mnie projektów.
Zapewniam terminową i kompleksową obsługę w fazie projektowania zaczynając od wniosku o warunki zabudowy, mapy do celów projektowych kończąc na projekcie i pozwoleniu na budowę.
Jestem gotów się z Państwem spotkać celem omówienia wszystkich kwestii w terminie dogodnym dla obu stron, załączam także wykonane przeze mnie przykładowe projekty.

Z poważaniem
mgr inż. architekt Sławomir Kolanus
502 02 98 51
www.architekt-kolanus.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 11.09.2016, 13:19, zakończenie: 26.05.2020, 13:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


slawek01

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)