Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlaneDrzwi i bramy garażowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PIANA BOSMAN OGNIOCHRONNA PISTOLETOWA

Oferta wygasła.

Cena: 39 zł / sztukę

JANPOL mieszalnia tynków
...u nas najlepsze marki w najlepszej cenie!!!

 

PIANA BOSMAN OGNIOCHRONNA PISTOLETOWA

Ogniochronna piana pistoletowa Bosman jest ciężkozapalną ** (DIN 4102 -B1) poliuretanową jednokomponentową pianką montażowo-uszczelniającą do zastoso- -wania przy pracach, które wymagają przestrzegania wzgl. użycia produktu spełniającego klasy niepalności. Pianka poliuretanowa Bosman przeznaczona jest do montażu futryn, ościeżnic okien i drzwi z PCV, drewna i aluminium, uszczelniania złączy dachowych, ścian i stropów, wypełniania i izolacji przepustów kablowych i rurowych, izolacji instalacji centralnego ogrzewania oraz sieci wodno - kanalizacyjnej, wygłuszania i uszczelniania kabin działowych, nadwozi samochodowych, łodzi itp. świeża piana ma dobrą przyczepność do wszystkich materiałów budowlanych. Utwardzona piana jest półsztywna i w przeważającej części zachowuje strukturę zamknięto - komórkową. Utwardzona piana jest odporna na wysokie i niskie temperatury, ale nie wykazuje odporności na promieniowanie UV.

 

Więcej szczegółów technicznych, wraz z konkretną ofertą przedstawi nasz handlowiec.

 

Oferujemy również:
tynki strukturalne mozaikowe, farby, kleje
bramy garażowe, przemysłowe
okna PCV, drewniane
rolety zewnętrzne
drzwi zewnętrzne, wewnętrzne
napędy garażowe, ogrodzeniowe
ogrodzenia


Kontakt:
Janpol
Ruszków 7, 98-275 Brzeźnio
godziny otwarcia pn-pt 8-16
tel 792-96-98-96
email: janpol526@wp.pl
www.janpol.biz

Ostatnie zmiany: 17.01.2018 08:15
Rozpoczęcie: 12.01.2017, 19:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

janpol526

  792 969 896

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy dowóz. Płatność gotówką.

Lista kategorii