Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlaneDziałka i ogrodzenie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PIANA BOSMAN LUX PRAKTYCZNY ZAWÓR

Oferta wygasła.

Cena: 19 zł / sztukę

JANPOL mieszalnia tynków
...u nas najlepsze marki w najlepszej cenie!!!

 

PIANA BOSMAN LUX PRAKTYCZNY ZAWÓR

Piana Bosman LUX praktyczny zawór - jest poliuretanową pianą montażową do pracy w temperaturze otoczenia już od +5°C. Charakteryzuje się wysoką wydajnością końcową, stabilnością wymiarową w czasie, bardzo dobrą termoizolacyjnością, dźwiękochłonnoscią i wysoka wodoszczelnością. Doskonale przylega do metalu, drewna, PCV, betonu, tynku, szkła i tworzyw sztucznych. Jest odporna na powstawanie pleśni i grzybów. Zapewnia stabilność montowanych elementów. PIANA BOSMAN LUX praktyczny zawór przeznaczona jest do montażu okien i drzwi. Wykorzystywana jest również do izolowania przejść rurowych i kablowych, uszczelniania ścian, dachów, stropodachów i posadzek, wygłuszania kabin samochodowych i łodzi, wypełniania w budownictwie szkieletowym.

 

Pojemnik z pianą przed użyciem silnie wstrząsnąć (ok. 20-30 razy). Powierzchnię oczyszczoną z tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń, zwilżyć wodą za pomocą rozpylacza. Następnie zdjąć kapsel ochronny i nakręcić aplikator na zawór. Szczeliny wypełniać w ok. 50% utrzymując podczas pracy pojemnik z pianą do góry dnem. Spoiny szersze niż 4 cm i głębsze niż 5 cm wypełniać warstwowo. Przed nałożeniem kolejnej warstwy odczekać 15-20 minut. Po upływie ok. 60 minut (w zależności od przekroju warstwy, temperatury i wilgotności powietrza) można odciąć nadmiar piany. Powierzchnię piany zabezpieczyć akrylem, tynkiem lub silikonem przed działaniem promieniowania UV. Tynkowanie, uszczelnianie bądź malowanie przeprowadzić po całkowitym utwardzeniu piany. Czas pełnego utwardzenia: ok. 24 godzin.Świeże zabrudzenia pianą zaleca się usunąć specjalnym zmywaczem do piany lub acetonem. Zaschniętą pianę można usunąć jedynie mechanicznie.

 

Więcej szczegółów technicznych, wraz z konkretną ofertą przedstawi nasz handlowiec.

 

Oferujemy również:
tynki strukturalne mozaikowe, farby, kleje
bramy garażowe, przemysłowe
okna PCV, drewniane
rolety zewnętrzne
drzwi zewnętrzne, wewnętrzne
napędy garażowe, ogrodzeniowe
ogrodzenia


Kontakt:
Janpol
Ruszków 7, 98-275 Brzeźnio
godziny otwarcia pn-pt 8-16
tel 792-96-98-96
email: janpol526@wp.pl
www.janpol.biz

Ostatnie zmiany: 17.01.2018 08:15
Rozpoczęcie: 12.01.2017, 19:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

janpol526

  792 969 896

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy dowóz. Płatność gotówką.

Lista kategorii