Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlanePodłogi i schody). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

KLEJ MONTAŻOWY AKRYLOWY AQUA

Oferta wygasła.

Cena: 9,90 zł / sztukę

JANPOL mieszalnia tynków
...u nas najlepsze marki w najlepszej cenie!!!

 

KLEJ MONTAŻOWY AKRYLOWY AQUA

Klej montażowy - wodny służy do przyklejania elementów  dekoracyjnych z polistyrenu (styropianu), pianki (poza PE, PP) gipsu, MDF, korka i materiałów podobnego typu tj. sztukateria, listwy, profile, rozety, kasetony, panele ścienne, ekrany, płytki, emblematy, tabliczki informacyjne, do: betonu, tynku, gipsu, drewna, płyt gipsowo-kartonowych i innych podłoży porowatych.

 

Po utwardzeniu biały, trwale elastyczny, odporny na działanie wilgoci i temp. Od -15°C  do +60 °C. Nie zawiera rozpuszczalników, bezwonny, ekologiczny. Do zastosowań wewnętrznych, poziomych i pionowych (nie ścieka).

 

Podłoże powinno być czyste, suche i odtłuszczone. Zdjąć nakrętkę, naciąć końcówkę kartusza, nałożyć aplikator i naciąć pod kątem. Temperatura pracy od +10°C do +40 °C. Nakładać dwustronnie, punktowo lub paskami, a następnie złączyć i docisnąć klejone elementy. Przynajmniej jedna z powierzchni musi być porowata, chłonna. Zabezpieczyć przed przemieszczaniem.

 

Więcej szczegółów technicznych, wraz z konkretną ofertą przedstawi nasz handlowiec.

 

Oferujemy również:
tynki strukturalne mozaikowe, farby, kleje
bramy garażowe, przemysłowe
okna PCV, drewniane
rolety zewnętrzne
drzwi zewnętrzne, wewnętrzne
napędy garażowe, ogrodzeniowe
ogrodzenia


Kontakt:
Janpol
Ruszków 7, 98-275 Brzeźnio
godziny otwarcia pn-pt 8-16
tel 792-96-98-96
email: janpol526@wp.pl
www.janpol.biz

Ostatnie zmiany: 17.01.2018 08:15
Rozpoczęcie: 12.01.2017, 20:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

janpol526

  792 969 896

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy dowóz. Płatność gotówką.

Lista kategorii