Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczePozostałe maszyny rolnicze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

NOWA!!! Sadzarka Multirozsada - AKPIL

Oferta wygasła.

Cena: 13 000 zł / sztukę

Cena netto do negocjacji !!!

Sadzarka zawieszana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika. Aparat wysadzający sadzarki składa się z dwóch tarcz, pomiędzy którymi umieszczone są pojemniki, do których wkłada się sadzonki (ich liczba jest zmienna – od 1 do 5 – w zależności od założonego rozstawu roślin w rzędzie). Przed sekcją wysadzającą wyorywana jest bruzda. Sadzonki umieszczone w pojemnikach trafiają do gleby, a następnie korzenie są dociskane za pomocą metalowych kół dociskających. Każda sekcja wysadzająca napędzana jest przez przekładnię łańcuchową od kół podporowo-napędzających. Szerokość międzyrzędzi w przypadku modelu dwurzędowego wynosi od 55do 140 cm, w modelu trzyrzędowym– od 35 do 70 cm, natomiast w modelu czterorzędowym – od 55 do 83 cm. Głębokość sadzenia można regulować w zakresie od 0 do 20 cm za pomocą pokrętła umieszczonego przy kołach podporowych oraz za pomocą redlicy. Regulacje rozstawu roślin w rzędach wynoszą od 15 do 225 cm, uzyskuje się ją za pomocą wymiennych kół łańcuchowych.

W wyposażeniu standardowym sadzarki mają regulowane siedziska dla pracowników, a sadzarki czterorzędowe wyposażone są dodatkowo w mechaniczne znaczniki rzędów.

W ofercie posiadamy maszyny innych producentów:
ISEKI, FARMTRAC, Branson, Cynkomet, Maschio-Gaspardo, Agromehanika, Brochard, Armor, ZASŁAW, Agrofactory, Bomet, Agromasz, Mandam, Gamatechnik, Talex, SaMasz, Hortech,Daf Agro, Sgariboldi, Moskit, Agrola,Remprodex,DAF AGRO, POM Augustów,POMOT CHOJNA, GRASS-ROL, POMAROL,MESKO-ROL.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zajmujemy się pomocą w pozyskiwaniu dotacji z UE.
Prowadzimy kompleksowo wnioski na modernizację gospodarstw rolnych.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!

- Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie.

- Posiadamy przedstawicieli na terenie całego woj. łódzkiego.

- Dojedziemy na miejsce i przedstawimy ofertę w Twoim gospodarstwie.

- W ofercie posiadamy inne maszyny rolnicze, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE OGŁOSZENIA, NA PEWNO ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE.

JESTEŚMY NAJTAŃSZĄ SKŁADNICĄ W WOJ. ŁÓDZKIM !!!
PRZEDSTAWIMY NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ, SPRAWDŹ I UMÓW SIĘ Z NAMI NA WIZYTĘ!

Ostatnie zmiany: 22.04.2018 08:45
Rozpoczęcie: 12.05.2017, 13:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


marcinnova

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)