Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

kamienica z budynkiem handlo-prod.

Oferta wygasła.

Cena: 400 000 zł / całość

Do sprzedania są dwa budynki o przeznaczeniu mieszkalno- użytkowym tj kamienica czynszowa i nowo pobudowany budynek obok , który przylega do kamienicy. Budynki są oddzielone od siebie przejściem. Nowy budynek jest do własnej aranżacji . Wysokość dolnych pomieszczeń w nowym budynku jest zgodna z normą dla produkcji i handlu. Na górze w tym budynku jest część mieszkalno-poddaszowa. budowany budynek posiada wszystkie instalacje wewnętrzne, nie ma  tynków i posadzek. Na działce znajduje się też budynek gospodarczy z 2 garażami.  Nieruchomość położona jest tuż obok urzędu gminy i banku spółdzielczego w Osjakowie. Kamienica czynszowa posiada na dole część handlową na 2 sklepy, a u góry są mieszkania dla 2 rodzin. Obecnie jest ona zasiedlona w całości przez najemców.

Ostatnie zmiany: 01.03.2018 11:45
Rozpoczęcie: 30.01.2018, 11:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mateusz123

Lokalizacja

  • Osjaków (gmina Osjaków)