Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ośrodek wypoczynkowy - Krzeczów ul. Wczasowa

Cena: 1 998 000 zł / 1

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY / HOTEL / ZAJAZD / SALA WESELNA / RESTAURACJA / DYSKOTEKA

Krzeczów ul. Wczasowa - województwo łódzkie

Nieruchomość z całym wyposażeniem, nadal funkcjonująca i przynosząca korzyści finansowe.

STAN PRAWNY:
Własność - nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, na terenie obowiązują warunki zabudowy.

LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Krzeczów przy ul. Wczasowej - województwo łódzkie, powiat wieluński, gmina Wierzchlas. Krzeczów to miasteczko letniskowe położone po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Teren okoliczny jest bardzo atrakcyjny ze względu na tereny leśne i nadrzecze, nadające się na obozowiska i biwaki. Atutem miejscowości jest również najgłębsza jaskinia "Stalagmitowa" w Rezerwacie Węże oraz nagrywano tu początkowe sceny do filmu "Nad Niemnem".

DZIAŁKA: Grunt składający się z dwóch odrębnych numerów ewidencyjnych o powierzchni całkowitej 28200 m2 - 2,82 ha o wymiarach 155 m x 297 m. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej oraz jest całkowicie zagospodarowany licznymi nasadzeniami liściastymi i iglastymi. Teren ogrodzony, zagospodarowany trawnikiem, utwardzony, wybrukowany oraz oświetlony.

W skład ośrodka wchodzi: budynek główny w którym znajduje się restauracja (100 miejsc siedzących), kuchnia wyposażona razem z zapleczem socjalnym, mieszkanie właścicieli, pokoje hotelowe wraz z łazienkami, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia + magazyny, garaże samochodowe, 10 domków letniskowych, budynki gospodarcze, pole namiotowe / kempingowe, staw, las, dwa baseny oraz parking.

MEDIA: przyłącze energetyczne, przyłącze wodociągowe + możliwość korzystania z własnej studni, przyłącze kanalizacyjne, ogrzewanie CO własne + gaz z własnego zbiornika.

STAN TECHNICZNY: Nieruchomość utrzymana w dobrym standardzie - środek częściowo do remontu i odświeżenia. Budynek piętrowy, ocieplony i otynkowany - nowa stolarka okienna drewniana oraz PCV.

Budynek stanowi konstrukcję żelbetonową słupowo - ryglową. Wypełnieniem elementów konstrukcyjnych są ściany wykonane z cegły ceramicznej pełnej, kratówki oraz bloczków PGS. Stropy DZ - 3 oraz z płyt żelbetonowych prefabrykowanych wielokanałowych opartych na belkach monolitycznych. Dach został wykonany jako ocieplony stropodach, pokryty papą asfaltową.
Tynki zewnętrzne cementowe wapienne kat. III nakrapiane malowane farbami emulsyjnymi. Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne kat. III. Schody wewnętrzne i zewnętrzne żelbetonowe monolityczne okładane masą lastryko.

OPIEKUN OFERTY: Bogumił Krawczyk
tel. 501 140 502
email: bogumil.krawczyk@sieradz-nieruchomosci.pl


Biuro Nieruchomości Krawczyk
ul. Kościuszki 6, Sieradz
43 822 35 18
www.sieradz-nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112 Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 07.06.2018, 14:31, zakończenie: 05.08.2020, 09:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


KRAWCZYK

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Krzeczów (gmina Wierzchlas)