Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoMurarstwo, tynkarstwo i ocieplanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TYNKI MASZYNOWE

Oferta wygasła.

Wykonujemy usługi w zakresie profesionalnego kładzenia tynków maszynowych gipsowych twardych,oraz cementowo-wapiennych wewnętrznych .Usługi wykonywane są specjalistycznymi agregatami przy użyciu materiałów budowlanych najlepszych producentów.Priorytet który nami kieruje to przedewszystkim jakość,zgodność z technologiami wykonania oraz termin wykonania usługi .Nasze tynki maszynowe nadają się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.Można je stosować w pomieszczeniach wilgotnych takich jak ;łazienki , kuchnie.Tynk gipsowy nadaje się do malowania.Tynk cementowo-wapienny ma lekką strukturę .

W skład tynkowania wchodzi;

- tynk gipsowy lub cementowo-wapienny

- grunt do ceramiki [ pustaki wszelkiego rodzaju ]

- grunt do betonu [ wszelkiego rodzaju elementy z czystego betonu ]

- listwy przyokienne

- narożniki aluminiowe lub stalowe

- folia do zabezpieczania okien

- taśmy pcv do zabezpieczania.

W ramach naszych usług proponujemy także ;

- bezpłatne oględziny

- doradztwo i wycenę indywidualną.

- możliwość zobaczenia wcześniejszych zleceń.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 30.07.2018, 07:09, zakończenie: 18.03.2019, 08:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


borystynkarz1

  572 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)