Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

18-tka z róż, cyfry z kwiatów, dekoracja

Na wynajem „18-tka” z pięknych, czerwonych róż, stanowiąca wyjątkowy gadżet na Twoją imprezę! Zrób niespodziankę jubilatowi i wypożycz dla niego wyjątkową dekorację ;) Wysokość cyfr to 1,5m, a szerokość jednej cyfry to ok. 80cm. Na zamówienie wykonamy dowolne litery i cyfry z kwiatów!

Koszt wynajmu za 1 dobę - 200zł.

W cenie transport dekoracji (dopłata jedynie za transport powyżej 40km od Wielunia). Istnieje możliwość dowozu dekoracji na terenie całej Polski, po ustaleniu kosztów transportu.

Zapraszamy do rezerwacji terminów! :)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 18.12.2018 16:00
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 06.10.2018, 22:36, zakończenie: 14.06.2020, 14:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


scianki_z_kwiatow

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Istnieje możliwość dowozu dekoracji na terenie całej Polski, po ustaleniu kosztów transportu.