Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Obiekt, sprzedaż, 67 m2, Gromadzice, BS-901.

Oferta wygasła.

Cena: 90 000 zł / obiekt

Budynek handlowo-usłygowy, sprzedaż, 67 m2, Gromadzice, BS-901


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Na sprzedaż parterowy obiekt handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 67 m2 położony w miejscowości Gromadzice, gmina Czarnożyły, powiat Wieluński, województwo Łódzkie. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 500 m2. Budynek po generelnym remoncie w 2007 roku. Okna PCV, antywłamaniowe, stropodach pokryty papą.

Otoczenie i lokalizacja:
Obiekt położony w centrum osady, w niedalekiej odległości od Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Infrastruktura:
Budynek wyposażony w instalację elektryczną wraz z przyłączem siłowym, instalację wodno-kanalizacyjną(w trakcie podłączenia kanalizacja), ogrzewanie C.O, piec na eko groszek (2007r) oraz monitoring.
Dotychczas w lokalu funkcjonował sklep spożywczy.
Cena ofertowa dotyczy nieruchomości wraz z całym widocznym wyposażeniem sklepu m.in. chłodnie, meble, lodówki, pułki wiszące, kamery od monitoringu itd.

Możliwe przeznaczenie:
Obecnie lokal ma funkcje lokalu handlowego. Z racji bardzo korzystnego położenia jest to idealne miejsce na aptekę, punkt usługowy lub gastronomiczny - duży przepływ pieszych i samochodów, możliwość stworzenia dużego parkingu. Ponieważ lokal może być sprzedany wraz z całym wyposażeniem istnieje również możliwość dalszego prowadzenia w tym miejscu sklepu.

Oferta godna polecenia!

Cena ofertowa: 90 000 zł.
Numer oferty w biurze: BS-901
Zapraszam na prezentację.

Doradca prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński
Tel.: 790 759 999
Tel.: 790 719 999
biuro@wgn.wielun.pl


Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia nieruchomości.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

Obiekt na sprzedaż, lokal w Gromadzicach, gm. Czarnożyły, budynek parterowy, obiekt, Gromadzice, koło Wielunia, Wieluniu, sprzedaż, sprzedaży, budynek, budynek na sprzedaż, miejsce parkingowe, miejsce, miejsca, budynek, budynki, pomieszczenie przynależne, nieruchomości, nieruchomość, kredyt, remont, po remoncie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 16.11.2018, 15:33, zakończenie: 16.12.2018, 15:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MonikaBA

  790 [pokaż]

Lokalizacja

  • Gromadzice (gmina Czarnożyły)