Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDuże AGD). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zmywarka Whirpool ADP 4549 -używana.

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 450 zł / sztukę

Sprzęt służy nam 5 lat.Powodem sprzedaży jest modernizacja kuchni i wymiana wszystkich sprzętów zgodnie z obecnie modnymi trendami.Zmywarka jest ciągle podłączona i pracuje.Nigdy nie było z nią większych problemów, jednak kilka razy w roku potrafiła się wyłączyć na początku pracy i trzeba było włączyć po raz kolejny aby skończyła proces mycia. Nigdy się nie zdarzyło  aby nie zakończyła mycia poza wyjątkami jeżeli np. zatkane były dysze, filtr lub załamany wąż wodny czy zapchany syfon (mimo ,że woda ze zlewu zlatywała dobrze, trzeba było syfon wyczyścić).Zmywarka służy cały czas i wymienimy ją na nową tylko wtedy gdy będzie sprzedana więc można sprawdzić na miejscu jak pracuje.

Gdy nie odbieram lub brak zasięgu - wyślij sms oddzwonię.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 07.12.2018, 19:31, zakończenie: 24.06.2019 21:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jakitenlogin

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)