Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródWyposażenieOgrzewanie i opał). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kocioł BIO-MAX PELLET 14 kW -dofinansowanie

Oferta wygasła.

Cena: 8 500 zł / sztukę

Kotły BERSKI

Producent kotłów centralnego ogrzewania Klasy 5 i EKOPROJEKT

Próba 7, 98-275 Brzeźnio

tel. 693-333-298, 607-757-866

godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8-17, sobota 8-12

Kocioł BIO-MAX PELLET 14 kW

Oferujemy również usługę montażu naszego kotła. Podana cena zawiera VAT 8%

Kocioł BIO-MAX PELLET posiada certyfikat 5 klasy emisji spalin oraz EKOPROJEKT (ECODESIGN). dzięki czemu kocioł zalicza się do grona urzadzeń biorących udział w programach samorządowych, dotujacych wymianę kotłów C.O.


Kocioł BIO-MAX PELLET posiada palnik obrotowy posiadajacy automatyczną zapalarkę, system automatycznego czyszczenia paleniska. Palnik posiada również zabezpieczenie przed zapłonem pelletu w zbiorniku. Paliwem podstawowym jest pellet drzewny. Korpus kotła wykonany z atestowanej stali kotłowej P265GH o grubości 6 mm (wewnątrz) oraz 4 mm (dla zewnętrznych elementów). Całkowite zasypanie zasobnika paliwem, pozwala na bezobsługową pracę kotła centralnego ogrzewania przez wiele dni.

Kocioł dostępny jest w wersji o mocy 14 kW. Jako producent wprowadziliśmy wiele wariantów konfiguracji całego zestawu tak aby kocioł był jak najbardziej funkcjonalny dla klienta. Klient ma możliwość wyboru m.in. strony zbiornika, strony otwierania drzwiczek kotła.

Palnik pelletowy

Palnik pelletowy to sprawdzone rozwiązanie przeznaczone do spalania granulatu w jakości DIN, DIN+. Dzięki zastosowaniu wielopunktowego doprowadzenia powietrza pierwotnego i wtórnego do komory spalania dochodzi do tzw. spalania wirowego, zapewniając najwyższa czystosc spalin.

Koniec z czyszczeniem palnika - teraz palnik wyczyści się sam ! !!


Standardowe palniki dostępne na rynku należy czyścić nawet 2 razy w tygodniu. My w naszym palniku zastosowaliśmy innowacyjny mechanizm czyszczenia – obrotową komorę paleniskową oraz nadmuchową, dzięki czemu palnika nie musisz czyścić w ogóle.

Zastosowanie rotacyjnej komory spalania to wygoda i komfort dla Ciebie, wynikający z oszczędności czasu, którego nie musisz poświęcać na czyszczenie palnika oraz możliwość spalania pelletu gorszej jakości oraz agro-pelletów.

Innowacyjny komin 4w1

Uniwersalne wyjscie spalin 4w1 to rozwiązanie ułatwiajace dopasowanie kotła do istniejącego już otworu kominowego. Dzięki zastosowaniu czopucha w formie kwadratowej skrzynki posiadającej aż 4 mozliwości wylotu spalin (górny, tylny, prawy oraz lewy) o średnicy fi 160 zamieniając zaślepki w łatwy sposób możemy dopasować wyjście spalin do potrzeb naszej kotłowni. Nowoczesne rozwiązanie zostało opatentowane przez firme BERSKI.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 04.03.2019, 08:21, zakończenie: 01.05.2019, 07:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


kotlyberski

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)