Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fotobudka od AS-PARTY

FOTOBUDKA od AS-PARTY to mega wielka dawka niecodziennych emocji.

Zapraszamy do uwiecznienia na zdjęciach pozytywnej energii, uśmiechu i świetnej zabawy :)))

Uśmiech i dobra zabawa to gwarancja udanej imprezy – my to zapewniamy! 

Dzięki zdjęciom z fotobudki uczestnicy spotkania zapamiętają je na bardzo długo, a tego życzy sobie każdy gospodarz :) Duża ilość osób na jednym zdjęciu również nie stanowi dla nas problemu – w przeciwieństwie do innych fotobudek, my drukujemy kopię dla każdej osoby ze zdjęcia.

Dlatego jeśli nie znalazłeś jeszcze fotobudki na swoje przyjęcie weselne bądź okolicznościowe - to dobrze trafiłeś!!! Nasza fotobudka będzie pasować na każdą imprezę, którą organizujesz: urodziny, imieniny, domówka, impreza integracyjna w firmie, studniówka, półmetek, karnawał, komunia, wesele, chrzest, nieważne gdzie, fotobudka na imprezę zawsze będzie świetnym sposobem na zgranie ze sobą uczestników.

AS-PARTY oferuje FOTOBUDKĘ z pełnym zakresem usług:

- nieograniczona ilość zdjęć,

- wydruk zdjęć w kilka sekund po ujęciu,

- różne formaty zdjęć do wyboru,

- super gadżety i rekwizyty,

- personalizacja wydruku (tekst, data, logo),

- opieka animatora przez cały czas zabawy,

- atrakcyjne tła, greenscreen lub złota kurtyna,

- zdjęcia w wersji elektronicznej na pendrive.

Ceny wynajmu fotobudki:

1 godzina pracy fotobudki - 450 zł

2 godziny pracy fotobudki - 600 zł

3 godziny pracy fotobudki - 700 zł

4 godziny pracy fotobudki - 800 zł

Oczywiście to tylko nasze propozycje, możemy wynająć fotobudkę na dowolną ilość godzin.

Poniżej odpowiadamy na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących wynajęcia fotobudki.

1. Czy istnieje limit ilości zdjęć, które są wykonane przez fotobudkę?

Nie. Wynajmując naszą fotobudkę wraz z obsługą mają Państwo możliwość wykonania dowolnej liczby zdjęć oraz ich wydruków.

2. Czy można wykonać zdjęcia w fotobudce na dowolnie wybranym tle?

Tak, nasza fotobudka ma system GREEN SCREEN co oznacza, że dowolne tło w formie pliku graficznego fotobudki automatycznie podmienia się na tło zdjęcia wykonanego w naszej fotobudce.

3. Jakie gadżety są wynajmowane wraz z fotobudką?                                               

Posiadamy szeroki wachlarz rekwizytów do wyboru, które urozmaicają w humorystyczny sposób  zdjęcia (kapelusze, czapki, peruki, okulary, maski, tabliczki z napisami, zabawki oraz wiele innych rekwizytów).

ZAPRASZAMY tel. 508 092 523

Dla odważnych i nietuzinkowych do naszej super atrakcji ALKOHOLU W PARZE (vapshota) w ramach promocji FOTOBUDKA GRATIS!!!

VAPSHOT to tajemnicza maszyna, która rozkręca imprezkę i sprawia, że na drugi dzień nie czujemy negatywnych skutków ubocznych spożycia alkoholu. Śpieszymy z wyjaśnieniem i prezentujemy nowy sposób na spożywanie ulubionych przez Was drinków w postaci pary. Alkohol jest podawany w specjalnych pojemnikach pod ciśnieniem i aby poczuć jego smak wystarczy przekręcić nakrętkę w górę i część cieczy natychmiast będzie parowała nam przed oczami. Parę wdychamy przez słomkę i dzięki temu alkohol omija układ pokarmowy i jest wchłaniany bezpośrednio do krwioobiegu przez płuca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie as.party.pl oraz z naszym profilem i recenzjami naszej firmy na Facebooku -www.facebook.com/AS-PARTY

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 06.12.2019 10:22
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 16.03.2019, 11:30, zakończenie: 20.12.2019, 10:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


1003201005062015

  508 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)