Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięNieruchomości). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Grunt w dzierżawę pod fotovoltaikę za 8500zł

Oferta wygasła.

Szukamy działek do dzierżawy pod farmy fotowoltaiczne !!!Płacimy 8,5 tys. zł na rok za hektar.

Do budowy farmy fotowoltaicznej działka musi spełniać następujące warunki:- powierzchnia powyżej 1,2 ha- teren niezacieniony przez cały dzień, niezadrzewiony- klasa gruntu 4,5,6 i pozaklasowa - brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub uwzględniający instalację fotowoltaiczną- działka poza obszarem ochrony przyrody- brak rowów melioracyjnych i poza terenem zalewowym- linia energetyczna średniego napięcia 15kV maksymalnie 700m od działki- brak zadłużeń i hipotek- wymiary działki nie mniejsze niż 65m- teren płaski lub nachylony w kierunku południa

Płacimy 8,5 tys. zł za hektar na rok.Umowa dzierżawy na 29lat i 11m. Po tym czasie czyścimy pole z instalacji a Ty dalej możesz je uprawiać bogatszy o przynajmniej 250 000 zł

P.S. Linia 15kV to taka która zasila wiejskie transformatory.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 31.03.2019, 23:04, zakończenie: 31.05.2019, 17:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ejziman

  793 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska