Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPrzyczepy samochodowePrzyczepy towarowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przyczepka Duża Masywna 2m x 3m

Cena: 1 700 zł / sztukę

Witam, posiadam na sprzedaż przyczepkę widoczną na zdjęciach o wymiarach paki 2m x 3m a pomiędzy kołami 170cm. W styczniu założone nowe opony wzmocnione o indeksie C oraz nowy zaczep. Stan ogólny okreslam na bardzo dobry, sprawne oświetlenie, oś skrętna z hamulcem ale nie podłączony ponieważ nie ma oryginalnego zaczepu, przednia i tylnia burta otwierana. Masywna rama, woziłem na niej 1300 kg i nie było żadnych problemów. Przyczepka bez dokumentacji

Dla konkretnie zainteresowanych możliwość negocjacji ceny

Zapraszam do kontaktu

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.06.2019 11:46
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 14.04.2019, 11:58, zakończenie: 14.07.2019, 11:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dobras19

  724 [pokaż]

Lokalizacja

  • Szynkielów (gmina Konopnica)