Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczePozostałe maszyny rolnicze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Owijarka bel/belotów/balotów sianokiszonki - SI

Cena: 6 600 zł / maszynę

Stacjonarna owijarka bel SIPMA OZ 7500 TEKLA przeznaczona jest do małych i średnich gospodarstw. Montowana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika. Model SIPMA OZ 7500 TEKLA ma uniwersalny podajnik na dwie szerokości folii: 0,5 i 0,75 m. Dzięki podnośnikowi hydraulicznemu ciągnika maszyna sama wyładowuje belę.

-Przechylny stół umożliwia wyładunek owiniętej beli zabezpieczający ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po odblokowaniu zatrzasku rama owijarki unoszona jest do góry za pomocą podnośnika hydraulicznego ciągnika i następuje odtoczenie się beli do tyłu.

-Licznik bel wskazuje aktualną ilość owinięć beli folią oraz informuje o zakończeniu cyklu owijania beli.
- Sposób owijania załadowanej beli polega na tym, że kolejne warstwy folii zachodzą na siebie z zakładką 50% zapewniając prawidłowe przechowywanie
i skuteczne zakiszanie zielonki.

-Uniwersalny podajnik folii stosowany w owijarkach bel SIPMA S.A. umożliwia stosowanie folii o szerokości 0,5 i 0,75 m. Folia o szerokości 0,75 m do owinięcia beli wymaga tylko 16 obrotów stołu i znacznie przyspiesza czas owijania. Podajnik napręża folię w czasie owijania, zapewniając szczelne i dokładne owinięcie beli.

-Aluminiowe, moletowane rolki w podajniku folii zapewniają wstępny naciąg folii i odpowiednią jej przyczepność podczas owijania.
Konstrukcja zawieszana na TUZ ciągnika umożliwia owijanie bel w miejscu składowania przy zastosowaniu urządzenia załadowczego (Ładowacza czołowego SIPMA LC 1500 HERKULES z zamontowanym chwytakiem bel).

-Stawiacz bel (wyposażenie dodatkowe) umożliwia stawianie bel na denku (z prawej bądź lewej strony owijarki).

- Obcinacz folii (wyposażenie dodatkowe) umożliwia odcięcie folii poprzez obrót stołu po wyładunku bel.

- Specjalnie skonstruowane walce zapewniają prawidłowe owijanie beli, dzięki temu nawet niekształtne bele obracają się właściwie.

-Solidna rama wykonana jest z giętych i spawanych kształtowników, co sprawia, że cała konstrukcja jest stabilna
i odporna na przeciążenia.

- Trwałe, bezobsługowe łożyska zapewniają długą i bezawaryjną pracę.

Udzielamy rat na niski %% procent !!!
W ofercie również wiele innych maszyn !!!
Transport cała Polska !!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.01.2020 13:38
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 03.06.2019, 10:14, zakończenie: 22.07.2020, 13:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Seba96

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska