Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ukraiński, niderlandzki tłumacz przysięgły

Oferta wygasła.

Tłumczeniami poświadczonymi zajmuję się od 2002 roku, a biuro tłumaczeń prowadzę od 2006 roku. Dokumenty do tłumaczenia z/lub na język ukraiński, niderlandzki  (z Holandii) i rosyjski można dostarczyć osobiście do Białej Parceli 1 (przy DK 74), lub na email w formie zdjęcia/skanu: margozarzycka@go2.pl  Proszę o podanie w mailu numeru telefonu kontaktowego. Mój nr tel. 605 212 847. Dokonam sprawnie wyceny i podam koszt przed przyjęciem zlecenia. Oferują ceny konkurencyjne poniżej 40 zł za stronę tłumaczeniową (1125 znaków ze spacjami). Zapraszam serdecznie. Małgorzata Zarzycka

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 25.09.2019, 21:49, zakończenie: 28.03.2020, 13:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


margozarzycka

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Biała-Parcela (gmina Biała)