Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wyjątkowa sunia do adopcji

Oferta wygasła.

Bardzo oryginalna sunia do adopcji!!! 

Przepiękna sunia Balbinka ma ok 10 lat, nie za bardzo przepada za innymi psami nie wiemy jaki ma stosunek do kotów. Do ludzi ma pozytywne nastawienie, jednak podejrzewamy, że była kiedyś bita, ponieważ nie lubi jak się ja wyczesuje w okolicach ogona . Dziewczyna jest raczej indywidualistką, najlepiej sprawdziłaby się w domu gdzie nie byłoby innych psów i małych dzieci. W schronisku przebywa już 4 lata, czas najwyższy, aby w końcu ktoś ją pokochał.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

Kontlat: 502 332 475

Sieradz, Czartki woj. Łódzkie

Możliwy transport. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 26.10.2019, 10:25, zakończenie: 01.04.2020, 22:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sercempsa

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)