Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ELEKTROMECHANIK

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
- dokonywanie napraw serwisowych (elektromechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych) produktów firmy
- obsługa maszyn i urządzeń do realizacji napraw
- wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji maszyn i urządzeń
- nadzór urządzeń kontrolno-pomiarowych
- dbałość o należyte wykorzystanie i zabezpieczenie powierzonego mienia
- terminowa realizacja zadań

WYMAGANIA:
- doświadczenie na pokrewnym stanowisku
- uprawnienia SEP
- znajomość i umiejętność diagnostyki i napraw układów pneumatycznych, elektrycznych, hydraulicznych
- wykształcenie zawodowe lub techniczne
- umiejętność współpracy w zespole
- gotowość do wyjazdów służbowych
- sumienność, punktualność
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej
- pakiety medycznezatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etatszkolenia umożliwiające zdobycie  uprawnień oraz które przygotują Cię do powierzonych obowiązkówpracę w dużej, nowoczesnej firmie
- system premiowy transport pracowniczy

CV prosimy wysyłać na adres" praca@wielton.com.pl

Nr tel.: +48 43 843 45 10 wew. 438

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 27.11.2019, 13:21, zakończenie: 06.02.2020 08:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Wieltonpraca

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)