Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzątanie po zgonach, wypadkach

Firma Kastelnik w ramach działalności ostatniesprzatanie.pl przedstawia ofertę sprzątania po zgonie i wypadkach mieszkań, miejsc pracy oraz wielu różnych przestrzeni. Organizujemy wywóz i utylizację mebli oraz odpadów niebezpiecznych. Odkażamy i ozonujemy pomieszczenia po zmarłych. Współpracujemy również ze służbami, między innymi z policją, pogotowiem, czy strażą pożarną. Po wykonaniu usługi sprzątania po zmarłym wystawiamy odpowiedni certyfikat potwierdzający wykonane działania. Szczegóły oferty dostępne są na stronie ostatniesprzatanie.pl/

Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na terenie całej Polski!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 24.01.2020 09:05
Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 29.11.2019, 14:44, zakończenie: 21.04.2020, 20:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ostatniesprzatanie

Lokalizacja

  • cała Polska